KIM JESTEŚMY?

 LUKSUSOWA MARKA, KREATYWNY KOLEKTYW

Jesteśmy luksusową marką i  kolektywem bezpośrednio współpracujących twórców.

Rzemieślników odwiedzamy  regularnie i przez lata nawiązaliśmy z nimi wiele wspaniałych przyjaźni. Gdy obowiązki zatrzymują nas w Europie  pomaga nam technologia.

Nie tylko rozmawiamy z nimi,  ale także obserwujemy ich przy pracy w czasie rzeczywistym i przekazujemy wskazówki na temat tworzonych dla nas produktów.

Wzory naszych akcesoriów są odzwierciedleniem tradycji w nowoczesnym wydaniu.

RODZINNA FIRMA, ZGRANY ZESPÓŁ

Jesteśmy także firmą rodzinną, która od kilku lat z sukcesem wdraża zasady fairtrade i zrównoważonej mody  we współpracy z naszymi twórcami i zaprzyjaźnionymi organizacjami.

CO ROBIMY?

Każdy oferowany przez nas produkt jest w 100% ręcznie robiony, szydełkowany, tkany, pleciony, lepiony, ręcznie zdobiony, malowany i szyty.

To wypadkowa doświadczenia i wiedzy naszych artystów na temat tradycyjnych technik rzemieślniczych przekazywanych z pokolenia na pokolenie, częstokroć z rodziców na dzieci.

Tradycyjne etno przekształcamy w dobra luksusowe przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, technologii, naszego poczucia estetyki i naszego postrzegania świata.

FAIRTRADE W PRAKTYCE

Jako firma odpowiedzialna społecznie przekazujemy część naszych zysków w celu poprawy jakości życia rdzennych społeczności, z którymi współpracujemy – nie tylko naszych twórców, ale także ich rodzin.

Pomoc regularnie dokumentujemy. Przeczytaj o naszych projektach #SHARINGISCARING