NASZE PODRÓŻE

 

Podróżując przez tak wiele lat i odwiedziwszy razem, a także osobno ponad 50 krajów nieustannie zbieramy unikalne doświadczenia, a pozytywne emocje towarzyszą nam praktycznie  przez cały czas pozwalając na  pozostawanie w stałym kontakcie zarówno z Twórcami, jak i z naszymi Klientami w różnych zakątkach globu.

 

Przekształcenie naszych pasji w biznes było naturalną konsekwencją stylu życia i ścieżek kariery, które obraliśmy.

W naszym  portfolio znajdują się publikacje dla renomowanych tytułów w Polsce i poza granicami  kraju. Pisaliśmy  jak dotychczas między innymi dla National Gerographic Traveler, Voyage czy też All Inclusive. Z niektórymi czasopismami nawiązaliśmy kilkuletnią, stałą współpracę – nie tylko w charakterze dziennikarzy, ale także konsultantów w zakresie poszczególnych kierunków podróżniczych.

Miłośnicy Dominikany i Karaibów, których przybywa z każdą chwilą, regularnie korzystają z przewodników naszego autorstwa. Jak dotychczas ukazało się już kilka wydań i cieszą się one nieustającą popularnością.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym postrzeganiu świata zachęcamy do zaglądania na stronę Caribeya i związany z nim fanpage Caribeyablog.

Pierwszy post został tam opublikowany ponad 14 lat temu, jesteśmy bowiem pionierami w eksploracji odległych, nietypowych, niejednoznacznych kierunków, które dopiero z czasem stają się topowymi destynacjami.

Jak już wspominaliśmy, podróże są dla nas źródłem ciągłej inspiracji, a nasze kolekcje są tego odzwierciedleniem.

Mówimy po polsku, angielsku i hiszpańsku. Mamy zakusy, aby rozwijać się językowo także w innych obszarach, jedno z nas intensywnie uczy się obecnie syngaleskiego. 😊

Możesz śledzić nasze poczynania, fascynacje, a nawet codzienne życie także na innych naszych kanałach społecznościowych: Kinga Marcin  Raquel

Miło cię poznać! Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu. Rozgość się u nas i poczuj się jak w domu.